ZAFUL ANNIVERSARY GIVEAWAY | KONKURS
  Dzisiaj mam dla Was obiecaną niespodziankę!
  Jak pewnie wiecie, firma, z którą współpracuję już od dłuższego czasu obchodzi swoje trzecie urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was bardzo fajny konkurs, w którym do wygrania jest BON NA DOWOLNE ZAKUPY W SKLEPIE INTERNETOWYM ZAFUL O WARTOŚĆI 100$.
  Zasady są proste, każdy ma szansę na wygraną, także zachęcam do brania udziału - może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie!
* Sprawdźcie także urodzinową promocję ( link )
CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ?
1. Zaobserwuj bloga Zaful ( tutaj link ) -  możecie to zrobić poprzez konto Google bądź to z Bloggera. 
2. Jeśli zaobserwowałeś już bloga - kliknij w jeden z przygotowanych banerów w tym poście [ tutaj link ] ( patrz zdjęcie niżej ).
 
3. Klik w zdjęcie przeniesie Cię do odpowiednich artykułów przygotowanych przez załogę sklepu Zaful - stwórz tam swoje konto aby móc zobaczyć, co to takiego -  rejestracja zajmuje dosłownie pare minut.
4. Jeśli stworzyłeś już konto, wróć na bloga Zaful ( link ) i zostaw komentarz pod postem konkursowym, w treści którego wpisz SWOJĄ NAZWĘ KONTA UTWORZONEGO NA ZAFUL i  NAZWĘ POSTA KONKURSOWEGO ( nazwę artykułu, na który się przeniosłeś po kliknięciu w dany baner) 
Jeśli to zrobicie, oznaczcie mnie dodatkowo w komentarzu, żebym wiedziała, że jesteście z tego bloga ;)
[ otaguj : @absolvedreams ]
   
  


 Myślę, że bardzo jasno wszystko wytłumaczyłam - zachęcam do udziały wszystkich zainteresowanych, nagrody są świetne!
 JAK PRZYZNAWANE SĄ NAGRODY? 
Nagrody są losowane przypadkowo.
Co tydzień jeden szczęśliwy numer komentarza zostanie rozlosowany spośród wszystkich nadesłanych i oznaczony będzie jako wygrany. Zostaniecie prawdopodobnie powiadomieni mailowo w przypadku wygranej. Każda osoba, która wygra, obdarowana jest bonem na 100$ do zrealizowania w internetowym sklepie Zaful ;)
  Liczba wygranych komentarzy zwiększa się wraz z liczbą nadesłanych - tak więc do dzieła! 


    

Powodzenia!
Trzymam za Was kciuki ;)You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images

followers